Alex
Feda
Otso
Tommi

With 12 players we roll the next year! : )
And of course invite new/old players in the circle.

Hienoa!

Lauri

Sitten, voisiko joku vielä kysyä Vikeltä, Otsolta, Tommilta, Jussilta ja Aapo K:lta, lähtevätkö he ensi kauteen TÄMÄN VIIKONLOPUN LOPPUUN MENNESSÄ?! Sunnuntai illalla on viimeinen hetki pitää meidän upea vuoromme ensi vuodelle, mutta en voi tehdä päätöstä yksin ja nyt "current list" näyttää tosi huonolta..

Otso

Mukana

Tommi

Mukana syksyllä

Lauri

Muistuttaisin vielä laskusta, eräpäivä lähestyy ja vasta muutama maksanut! Kiitos. Ja entä ensi syksyn ilmoittautuminen? Nyt nimeä ilmi jos kiinnostaa taas syksyllä : )

Alex
Feda

Lauri

Hei kaikille, tässä päivitetty lista maksua varten, seuraavat pelaajat siis 110e kevätkaudesta kiitos,
Eräpäivä olisi 3.5.2024, tilinumero FI22 8000 6710 2182 56

Alpo Mattila, Matias Majola, Jussi Koivula, Toober Nguyen, Henrikki Haavisto, Rami Almhithawi, Vikke Kilponen, Lauri Janhunen, Olli Waris, Otso Alho, Alex, Fedaa Abouhamra, Jose M, Eirikur M, Lari T, Tommi P, Aapo K

Terve,
Kevään ainoa lasku saapui ja mukana nyt listalla seuraavat 15 nimeä:
Alpo Mattila, Matias Majola, TM Artikainen, Jussi Koivula, Toober Nguyen, Henrikki Haavisto, Rami Almhithawi, Ville Kilponen, Lauri Janhunen, Olli Waris, Otso Alho, Alex, Fedaa Abouhamra, Riku Lehtinen, Jose M

lasku per henkilö olisi 1 892,00 €/15 = 110e kevätkaudesta

Treenikertoja kertyy kesäkuun 10. mennessä 22 kertaa ja se kerrotaan 86e/kerta,
jolloin yksi kerta maksaa pelaajalle 110 / 22 = 5e, eli melko edullista.

Eräpäivä olisi 3.5.2024, tilinumero FI22 8000 6710 2182 56 110e
Toivottavasti saatte ajoissa maksettua, niin ei tule vismalta tervehdystä : )

Rami, profiilikuva
Rami

Hello! I have paid mine now. I cannot confirm I will play next season until I know for sure that my knee is good. And for the future I suggest we do a WhatsApp group for the payments so it's easier to get in touch. Thank you Lauri and everyone, see you soon!

Toober

Paid, I can play next season, count me in :)